ADUNA SUPER-KAKAO V PRÁŠKU 100G

Kód: 3055
Neohodnoceno
Značka: Aduna
209 Kč 181,74 Kč bez DPH
Skladem

váha: 100g

Zdroj flavonoidů. Příznivě působí

na krevní oběh. Bohaté na antioxidanty.

 

První 100% kakaový prášek schválený pro pozitivní účinky na srdce a cévní soustavu Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aduna Super-Kakao, vysoko kvalitní kakao bohaté na přírodní látky flavonoidy. Tato jedinečná směs obsahuje 100% kakaový prášek, který vznikal pomletím ručně vybraných - jen těch nejkvalitnějších kakaových bobů. Inovativním a šetrným procesem pražení kakaových bobů jsme docílili zvýšení obsahu prospěšných flavonoidů o 2 krát víc oproti podobným produktům.

Malý zázrak přírody pro naše zdraví – flavonoidy jsou rostlinné antioxidanty které mají prokazatelný proti zápalový, proti virusový antioxidační účinek. Chrání buňky před škodlivými látkami pocházející z venkovního i vnitřního prostředí. Flavonoidy nacházející se v kakaových bobech příznivě ovlivňuje:

  • Srdce a cévní systém
  • Krevní tlak
  • Krevní oběh 
  • Správnou cirkulaci krve (vhodné pro ty, kteří mají problémy se studenými rukami a nohami!)

OBSAH FLAVONOIDOV NA 100g – 1000 mg

Super-kakao je bohatým zdrojem hořčíku a draslíku, má též vysoký obsah bílkovin a vlákniny .

 

Zjistilo se, že zvýšený příjem flavonoidů snižuje riziko onemocnění srdce a cév.

 

Příjem už 4 čajových lžiček SUPER-KAKAA během 7 dní Vám díky vysokému obsahu flavonoidů může snížit riziko kardiovaskulárních onemocněních o 8%. Vysoké množství antioxidantů rozzáří Vaši pleť a zlepší jej kvalitu. K dalším významným benefitům patří jejich protinádorový účinek a pozitivní vliv na dobře fungující imunitu. A nakonec pomáhá organismu zbavovat se toxických látek, které poškozují buňky, tkáně a nervový systém. 

Naše velké 275 gramové balení je jako stvořené pro Čokoholiky – dopřejte si luxusní bohatou chuť nefalšovaného kakaa každé ráno a nastartujte svoje tělo na celý den.

Chuť: Super-kakao má lahodnou, bohatou kakaovou chuť.

 

Jak si ho připravíte: Aby jste pocítili účinky jeho zdravého složení, konzumujte 4 čajové lžičky denně. Pokud si chcete připravit lahodný nápoj, nejprve ho rozmíchejte v malém množství mléka na hladkou hmotu a potom zalijte mlékem,  nebo rozmixujte spolu např. s banánem,  jahodami, oslaďte medem podle chuti, nebo se inspirujte našimi recepty.

 

Složení:

100% prémiový kakaový prášek

Zemědělství mimo EU

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: