SKINCYCLOPEDIA SADA 3 SÉR PRO ZMÍRNĚNÍ STÁRNUTÍ

Kód: 3770100
3 hodnocení
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Skladem

Sada 3 sér pro zmírnění procesu stárnutí. Vhodné pro všechny typy pleti v případě známek stárnutí, hyperpigmentace a dehydratace.

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Vyhnout se očnímu kontaktu. Nepoužívejte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Přestaňte používat, pokud se objeví vyrážka a/nebo zánět. Séra obsahují vysoké procento účinných látek. Náplastový test proveďte 24 hodin před první aplikací. Neužívejte, pokud máte prokázanou alergii na některou ze složek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neaplikujte společně s kosmetickými přípravky obsahujícími exfoliační kyseliny, jiné retinoidy nebo vitamín C. Nepoužívejte v těhotenství.

Jak používat: Krok 1: Aplikujte retinolové sérum pouze večer. Používejte 3-4x týdně po dobu prvních 3 týdnů, dokud si pokožka nevyvine toleranci. Poté používejte, jak často chcete. Krok 2: Následuje sérum Matrixyl®3000 pro zjemnění vrásek. Krok 3: Dokončete se sérem s kyselinou hyaluronovou pro hydrataci a podporu bariéry. Aplikujte širokospektrální SPF při používání séra s retinolem a po dobu jednoho týdne.

Obsah: 3x15ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: KOSMETIKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: