O nás

MÓDNÍ DOPLŇKY, KTERÉ BUDETE MILOVAT...

Vítejte na našich stránkách. Chceme vám dělat radost a vykouzlit úsměv na vaší tváři.

Vybíráme pro vás módní doplňky jako jsou německé šperky Qudo, Mariesy a povinné Lizas korálky, které vám dodají eleganci, ženskost i smyslnost. Naše "maličkosti" stačí už jen doplnit vaším oblíbeným outfitem a jste připravena jít oslňovat svět svým vytříbeným vkusem.

A žena bez kabelky jako by nežila. Krásné anglické kousky nové značky Katie Loxton jsou pro vás jako stvořené. Kabelky, crossbody a neodolatelná psaníčka bez kterých už si neumíme představit den ani noční toulky městem.

Máme pro vás i nepostradatelné andělské kartáče Tangle Angel. Pro malé i velké parádnice, které milují sebe a svoje vlasy. A podobné kousky můžete pořídit i pro vaše domácí mazlíčky v podobě kartáčů Pet Angel.

MAD BEAUTY, to je anglická značka s úžasnými veselými kousky. Voňavé dezinfekce na ruce, lesky na rty, masky na obličej a další super bláznivé prima věcičky.

A co by byla žena bez kvalitní kosmetiky. Česká značka Renovality, neodolatelné oleje pro neodolatelnou ženu, to je nutnost. A stejně tak i bio mýdla a mléko na každý den do značky Yope.

Myslete na sebe a rozmazlujte se.