Profil značky

Německá ikonická značka Qudo nadčasových doplňků konečně vstupuje na český trh!   Nabídka zahrnuje nadčasové náramky, prstýnky, náušnice, hodinky.    

Každá kolekce Qudo je pestrá a elegantní, překypuje krásným a odvážným designem, je velice svěží a trendy. Inovativní přístup, nové nápady, velkorysý výběr barev a variabilita kombinací bezpochyby uchvátí všechny milovníky šperků, módy a trendsettery.    

Značka Qudo si zakládá na špičkových materiálech a precizním zpracování. Qudo kolekci provází jemná italská kůže „Nappa“   a jednotlivě kombinovatelné komponenty z nerezové oceli, až po Swarovski drahé kameny. Pro výrobky Qudo je dále charakteristická exkluzivní pointiage technika s českými krystaly, drahé kovy, iontové pokovování na nerezové oceli.     

K nejoblíbenějším a „must have“ kouskům patří kožené náramky, které slušivě ozdobí každé zápěstí jak na důležitou pracovní schůzku, tak na volný čas. Náramky se dají mezi sebou různě kombinovat, je možné je vrstvit do řady. Zajímavé detaily a zapínání náramků na magnet je nesmírně jednoduchý a celkový vzhled je velice lichotivý.  Qudo nabízí více než 45 odstínů barevných variant.

Všechny produkty jsou v kombinaci nerezové oceli s intovým pokovováním* a to ve variantě růžového či žlutého zlata a stříbra. Samozřejmostí jsou elegantní a krásné vzory z nerezové oceli a vysoce kvalitní povrchová úprava, kterou je možné nalézt pouze u jemných šperků.  * Iontové pokovování je jednou z nejnovějších a nejpokročilejších metod povrchových procesů. Vytváří tvrdší a odolnější povrch s vyšším leskem, než je tomu u tradičních metod pokování.

Značka Qudo představuje nové kolekce 2 krát ročně a nezapomíná ani na muže, kteří si mohou vybrat ze široké nabídky elegantních a nadčasových hodinek qudo watches.

Qudo charakterizuje:   • nadčasová elegance a kvalitní materiály  • náramky z nejjemnější italské kůže • komponenty z nerezové oceli  • nepřeberné množství barev a kombinací  • detail, který udělá každý outfit zcela vyjímečným  • vyjádření sebe sama, svých emocí a osobitého stylu  • vysoce kvalitní a precizní německou výrobu •    

Více o značce Qudo:  Značka Qudo byla založena v roce 2009 v Hannoveru, v srdci regionu, který se pyšní skvostnou výrobou šperků a bižuterie. Výroba tradičně kombinuje inovativní design s nejmodernějšími technologiemi. Qudo je rychle rostoucí značka s výrobky nadčasového designu a vysoké kvality. Nabídka zahrnuje náramky z jemné italské kůže i nerezové oceli, prstýnky, náušnice a hodinky. Značka pamatuje také na muže, pro které je připravena široká nabídka hodinek. Nové kolekce uvádí značka Qudo 2krát ročně.